Dodano dnia 31.01.2023, 17:05
W sobotę na stokach narciarskich w Zawoi odbędzie się akcja "Bezpieczne ferie"
4 lutego br. ( sobota ) od godziny 10 do 14, na stokach narciarskich „Wojtek” i ‘Baca” w Zawoi Czatoża, odbędą się działania „Bezpieczne ferie”, podczas których Policja i inne służby będą promować bezpieczny wypoczynek w górach, a także na zorganizowanych terenach narciarskich.
Dla miłośników sportów zimowych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej, ratownicy GOPR z Grupy Beskidzkiej oraz pracownicy i strażnicy Babiogórskiego Parku Narodowego przygotowali wiele atrakcji. Przy  stoiskach profilaktycznych zorganizowane zostaną konkursy i zabawy edukacyjne dla najmłodszych, związane z bezpiecznym spędzaniem wolnego czasu zimą. Dodatkowo będzie można z bliska przyjrzeć się, jakimi pojazdami poruszają się mundurowi oraz porozmawiać o ich służbie. W akcji profilaktycznej funkcjonariuszy wspomagać będą maskotki Policji smok ‘Policek” oraz „Wawelek” i „Polisia”.

Aktualizacja: Ze względu na trudne warunki atmosferyczne działania „Bezpieczne ferie” przeniesiono na dzień 11.02.2023r.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image