Dodano dnia 04.06.2015, 14:24
Wspólnie pomóżmy Andrzejkowi wyzdrowieć

Przez pewien czas w ogóle nie było wiadomo co dziecku dolega. Lekarze rozkładali bezradnie ręce. W końcu diagnoza, która zwala rodziców z nóg – białaczka. Zdrowe, wesołe dziecko nagle okazuje się być poważnie chorym. Jednak możemy pomóc Andrzejkowi wyzdrowieć i jak zawsze w takich przypadkach liczymy na pełna mobilizację mieszkańców całego powiatu.

Nie trudno jest wczuć się w sytuacje rodziców takiego dziecka, u którego lekarze diagnozują białaczkę. Teraz czas, abyśmy pokazali tym ludziom pełna solidarność. Nie ważne są sprawy i rzeczy, które nas dzielą na co dzień. Czas stanąć razem i wyciągnąć pomocną dłoń.

Andrzejek obecnie przebywa w szpitalu w Krakowie, gdzie poddawany jest leczeniu. Na razie nie potrzebny jest przeszczep, ale leczenie dziecka jest bardzo kosztowne. Rodziców zwyczajnie na nie nie stać. Rodzice są w trakcje załatwiania formalności, aby dziecko przeszło pod opiekę Fundacji. Jednak już teraz potrzebne są pieniądze.

Oto tymczasowy numer konta, na który można dokonywać wpłat. Liczy się każda złotówka, dlatego nie bądźmy obojętni 06 1020 1433 0000 1802 0127 0826

Już w lipcu portal informacyjny powiatsuski24 organizuje dwudniową imprezę specjalnie dla Andrzejka. Szczegóły podamy już wkrótce, a tymczasem oto link do profilu na facebook′u, gdzie znajdziecie na bieżąco informacje o Andrzejku i postępach w leczeniu.

https://www.facebook.com/pages/Andrzejek-Janoszek/421509181365329

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image