Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.07.2015, 11:42
Zmarła Czesława Listwan
Czesława Listwan była Wizjonerką, nietuzinkową matką trójki dzieci, wyjątkową żoną, a przede wszystkim człowiek z charyzmą.

Założycielka, Lider firmy Samanta.

Ciężka praca, szczęście oraz przyciąganie wspaniałych ludzi pozwoliły jej osiągać szczyty.

Dzieciństwo, na pozór beztroskie spędziła na wsi. Nauczona ciężkiej pracy znajdywała chwile aby marzyć o wielkich rzeczach, które z czasem dorastania konsekwentnie i z wiarą wdrażała w życie.

Zapach sierpniowych pól przywoływał jej na myśl pierwsze wizjonerskie plany i marzenia, które miała jako mała dziewczynka.

Jako dorosła kobieta osiągnęła niejeden sukces. Zapewne wszystko byłoby na nic, gdyby nie ten czas spędzony na leżeniu  w trawie, oglądaniu chmur i puszczaniu wodzy fantazji.

Nabyte wykształcenie gastronomiczne rozwijała podczas niedzielnych, eksperymentalnych obiadów rodzinnych z różnym skutkiem, jednak wytrwale i z pasją – jak wszystko w jej życiu.  

Czesława Listwan kobieta energiczna, radosna, wytrwała, wielkoduszna, ciepła, a przede wszystkim  prawdziwa.

To ta wytrwałość, niezłomność , wiara w cel i wielkie marzenia pozwoliły jej wykreować markę Samanta oraz firmę, którą w 99% na co dzień budują kobiety.

Pragnęła aby rozpoznawalność marki Samanta pozwoliła jej trwać na pokolenia.

Jako doskonały strateg, propagator pozytywnego, wartościowego życia z miłością i szacunkiem do świata, każdego dnia realizowała wyznaczony cel i misję marki Samanta, a w tym Siebie.

Pogodzić komfort z pięknem. Dla wielu kobiet taka misja w aspekcie bielizny damskiej nie jest do pogodzenia, a jej się udało.

W życiu mierzyła między gwiazdy. Wzniosłe ambicje i cele dawały jej siłę każdego dnia. Przy tym wszystkim nie zapominała o innych, oraz o swojej odpowiedzialności społecznej.

Była członkiem Małopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych „Lewiatan” w Krakowie,  członkiem zarządu w Radzie Społecznej Zakładu Długoterminowej Opieki Medycznej w Makowie Podhalańskim, 2000-2008 –Vice- prezes Zarządu Powiatowego Forum Przedsiębiorców w Suchej Beskidzkiej, 2000-2007 – Członek Zarządu Polskiej Izby Bielizny  z siedzibą w Łodzi, 1998 -2002 – Członek Zarządu Miasta Maków Podhalański, 1998 -2002 – Radny Gminy Maków Podhalański.  

W wolnym czasie – choć trudno uwierzyć, że taki miała - hartowała ciało i ducha, chodziła po górach, cyklicznie wyjeżdżała na dzikie wyprawy w odległe kontynenty oraz nieznane kultury.

Muzyka radowała jej duszę napełniając pozytywną energią.

Życie sprawiało jej wiele radości, każdy dzień był dla niej zaproszeniem do szczęścia.

 

"Celuj w Księżyc, bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd"