Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 08.03.2024, 09:54
Zmiana na stanowisku Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

07.03.2024 r. w Komedzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbył się uroczysty apel z okazji zdania i przyjęcia obowiązków na stanowisku Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.


Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Piotr Filipek zdał obowiązki na stanowisku Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
-

Apel rozpoczął dowódca uroczystości składając meldunek Komendantowi Głównemu PSP nadbryg. dr. inż. Mariuszowi Feltynowskiemu. Następnie został wprowadzony sztandar Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie oraz odegrany hymn państwowy. 
-

Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, na wniosek Komendanta Głównego PSP, na stanowisko Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP powołany został bryg. Przemysław Przęczek dotychczasowy Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
-

W ceremonii uczestniczyli parlamentarzyści z terenu województwa małopolskiego, Wojewoda Małopolski Krzysztof Jan Klęczar, przedstawiciele samorządu terytorialnego, służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z Państwową Strażą Pożarną, Komendanci Miejscy i Powiatowi PSP, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie.


Źródło: 
Komenda Powiatowa PSP w Suchej Beskidzkiej

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image