Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 20.06.2015, 16:16
KUKÓW: Przez zbyt dużą prędkość było o krok od tragedii

W Kukowie kierowca nie zachował ani ostrożności, ani odpowiedniej prędkości przez co z impetem wypadł z łuku drogi. Drugi samochód jadąc z naprzeciwka, w stronę Żywca musiał ratować się ucieczką w bok, aby nie zderzyć się czołowo z autem.

W tym miejscu jest ograniczenie prędkości, jednak według relacji świadków kierowca jechał zdecydowanie dużo szybciej. Na zakręcie stracił panowanie nad samochodem. Widział to jadący z naprzeciwka kierowca samochodu marki Fiat Punto i aby uniknąć zderzenia zjechał z drogi. Sprawca koziołkował kilka razy swoim samochodem.

Z pierwszych informacji jakie udało nam się uzyskać nikomu nic się nie stało. Osoby jadące oboma samochodami o własnych siłach wyszły z nich.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image