Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.07.2015, 11:46
Podbabiogórski Wakacyjny Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny

W najbliższą sobotę w Lachowicach odbędzie się Podbabiogórski Wakacyjny Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny. Trasa Rajdu Rowerowego i Biegu Ulicznego usytuowana jest w miejscowości Lachowice nieopodal Suchej Beskidzkiej. Trasa jest bardzo widowiskowa, a publiczność tworzy niepowtarzalną atmosferę.


Zgłoszenia na Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny należy dokonywać poprzez stronę internetową: http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z150801 oraz w dniu imprezy w Biurze Zawodów. Serdecznie zapraszamy!Z myślą o najmłodszych zaplanowaliśmy na boisku sportowym Rajd Rowerowy. Każde dziecko otrzyma nagrodę.Na całe rodziny czekają: 5 dużych dmuchanych atrakcji (zjeżdżalnie, zamki do skakania, suchy basen), przejażdżki quadami, oraz jazda konna, konkursy, gry oraz dobra zabawa - Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image