Z OSTATNIEJ CHWILI
Budzów: 59-latek zakończył jazdę w rowie. W organizmie miał ponad 2 promile / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Światowy Dzień Krwiodawcy w Suchej Beskidzkiej. Zebrano 22,5 litra krwi / Jazz wyszedł na ulice Suchej Beskidzkiej. Pierwsza Parada Nowoorleańska za nami / Debata społeczna o przemocy domowej w gminie Jordanów
Dodano dnia 29.08.2025, 18:02
Spotkanie w Stryszawie ws. modernizacji linii kolejowej Żywiec–Sucha Beskidzka.
Urząd Gminy Stryszawa informuje, że w dniu 2 września 2025 r. o godz. 12:00 w Ośrodku Dziedzictwa Kulturowego w Stryszawie (dawny Prodrynek) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy prowadzącej modernizację linii kolejowej Żywiec–Sucha Beskidzka.

Głównym punktem dyskusji będzie kwestia przejścia prywatnych sieci wodociągowych pod torami kolejowymi. Spotkanie skierowane jest do mieszkańców oraz właścicieli nieruchomości, których instalacje wodociągowe są związane z pracami modernizacyjnymi.

Podczas wydarzenia mieszkańcy będą mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat planowanych prac oraz ich harmonogramu.

Urząd Gminy Stryszawa zachęca wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu, aby na bieżąco poznać szczegóły inwestycji.


Źródło: UG Stryszawa

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.