Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 07.03.2024, 15:43
Spotkanie z seniorami w Stryszawie.
7 marca w Ośrodku Dziedzictwa Kulturowego w Stryszawie odbyło się spotkanie Koła Emerytów i Rencistów, podczas którego zaproszeni policjanci mieli okazję przekazać wiedzę na temat metod działania oszustów, z którymi seniorzy mogą się spotkać na co dzień.

Na spotkanie z seniorami zostali zaproszeni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, oraz dzielnicowi z gminy Stryszawa: mł.asp. Mariusz Rybski  oraz st. sierż. Marcin Pułka.Podczas spotkania policjanci przedstawili najczęściej popełniane błędy przez seniorów, przez które tracą nie tylko pieniądze, ale też inne cenne rzeczy takie jak biżuteria.

Złodziej lub oszust nie zawsze kieruje się wiekiem swojej ofiary, a korzyściami, jakie może uzyskać. Im więcej osób będzie uświadomionych o zagrożeniach, tym mniej będzie poszkodowanych.


Na koniec policjanci złożyli wszystkim Paniom będącym na spotkaniu, życzenia wszelkiej pomyślności, szczęścia i przede wszystkim dużo zdrowia z okazji jutrzejszego „Dnia Kobiet”.


Podziękowano również organizatorom za możliwość przeprowadzenia kolejnego spotkania profilaktycznego.


Źródło: KPP Sucha Beskidzka


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image