Dodano dnia 09.05.2022, 17:47
Strażacy z OSP Krzeszów zebrali 600 kg śmieci
OSP w Krzeszowie bardzo mocno włączyła się w akcję zorganizowaną pomysłem jednego ze strażaków. Druhowie postanowili posprzątać swoją miejscowość.
Po ustaleniu pierwszego etapu zbierania śmieci, 23 kwietnia strażacy ruszyli sprzątać pobliskie rowy i miejsca trudno dostępne. Po 4.5 godzinach pracy, zebrali około 20 pełnych worków śmieci, co wszystkich zaszokowało jak bardzo było potrzebne to co zrobili. Drugi etap odbył się 30 kwietnia. Strażacy nie patrząc na to, że kolejny termin wypadł także w sobotę, poświęcili swój cenny czas i użyczyli potrzebny prywatny sprzęt do przewiezienia śmieci. Po 3 godzinach walki z kolejnymi śmieciami uzbierało się 10 pełnych worków odpadów.
  
-Każdy z uśmiechem na twarzy wracał do domu bo wiedział, że miejscowość Krzeszów jest czystsza o conajmniej 600 kg śmieci. Wszystkim którzy poświęcili swój cenny czas dziękujemy i prosimy dbajmy o swoje środowisko - piszą strażacy z OSP Krzeszów.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image