Dodano dnia 27.11.2017, 16:30
Stryszawa: Zapraszamy na premierę filmu

„Co ma być to będzie..” to trzecia, ostatnia część Tryptyku Stryszawskiego. Zapraszamy na premierę do remizy OSP Stryszawa 3 grudnia o godz. 17.00.

Ostatnia część Tryptyku Stryszawskiego opowiada historię stryszawskiego rzeźbiarza Ignacego Szklarczyka i jego rodziny.
Projekt SYNAPSY dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2016-2018. Instytucja wdrażająca program w Małopolsce: Małopolski Instytut Kultury w Krakowie

Celem stworzenia Grupy Synapsy jest nie tylko amatorski film, ale wspólna nad nim praca, która daje nowe doświadczenia, umiejętności oraz wszystkich integruje. Strategicznym celem 3-letniego programu Bardzo Młoda Kultura jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w Polsce poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Program ma zbudować system, w ramach którego działania podejmowane w sferze kultury przyczynią się do kształtowania cenionych społecznie umiejętności i postaw, m.in. kreatywności, innowacyjnego działania, współpracy, zaufania, kompetencji medialnych oraz komunikacyjnych. Podstawowym środkiem realizacji tych założeń jest stworzenie i rozwijanie organizacyjnych i merytorycznych podstaw współpracy pomiędzy sferami kultury i edukacji, a więc tymi sektorami życia społecznego, które są odpowiedzialne za kształtowanie różnorodnych kompetencji jednostek.

Premiera filmu odbędzie się 3 grudnia 2017 (niedziela) w Remizie OSP Stryszawa. Serdecznie zapraszamy!Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image