Dodano dnia 02.08.2019, 08:45
Tour de Pologne przejedzie przez Stryszawę

Fani kolarstwa z niecierpliwością czekają na początek tegorocznego Tour de Pologne. Tydzień emocji sportowych, 7 etapów i ponad 1000 kilometrów do przejechania.

Stryszawa przygotowuje się do powitania największego w Polsce peletonu rowerowego, który przez teren Gminy przejedzie w dniu 07 sierpnia 2019 r.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców do tego, aby przybyli tego dnia w godzinach od 13:00 do 14:30 na boisko sportowe w Kukowie, gdzie wspólnie powitamy kolarzy. Wyścig rowerowy o tak ogromnym zasięgu filmowany będzie przez Telewizję Polską, dlatego zgromadźmy się wszyscy tego dnia i wspólnie pomachajmy do kamery i do zawodników. Nie zawiedźcie nas i uczestników – widzimy się już za tydzień! - serdecznie zaprasza do kibicowania oraz wspólnego przeżywania kolarskich emocji - Urząd Gminy w Stryszawie.

Peleton po przejechaniu Tarnawy Górnej (Gmina Zembrzyce) wjedzie na teren Gminy Stryszawa do Krzeszowa po przejechaniu os. Sikorowiec kolarze pojadą w stronę Kukowa miną skręt na Targoszów i skręcą ostro w lewo wyjeżdżając na drogę Wojewódzką w kierunku Suchej Beskidzkiej. Następnie peleton kierować się będzie w kierunku Urzędu Gminy, a potem drogą powiatową w kierunku Lachowic – Huciska Pewelki.

Podczas rozgrywania wyścigu, ruch na trasie będzie ograniczony, drogi zostaną zamknięte na czas przejazdu peletonu.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image