Z OSTATNIEJ CHWILI
Kolizja na DK28 w Juszczynie. Występują utrudnienia w ruchu / Strzelcy szkolili się z ratownictwa pola walki. Nowe kompetencje SJS3031. / Nawet 120 tys. wiernych przyjedzie do Kalwarii. Będą zamknięcia dróg i utrudnienia! / Piękne świadectwo pokoleń. Suska Wspólnota dotarła na Jasną Górę / Znamy datę otwarcia Bella Fino w Suchej Beskidzkiej ! / 2169 kilometrów za nim. Roman Ficek walczy o finał niezwykłej wyprawy. / Susza daje się we znaki. Problemy z wodą w Toporzysku i Wysokiej / Dwie młode autorki, dwie historie i jedno wyjątkowe spotkanie w Stryszawie. / Od Małego Wawelu po haft makowski. Nasz powiat jedzie w Polskę!
Dodano dnia 14.02.2023, 08:58
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stryszawa, edycja 2023

10 lutego 2023 r. w sali głównej Ośrodka Dziedzictwa Kulturowego w Stryszawie Dolnej odbył się gminny turniej szachowy. W tegorocznej edycji wzięło udział 26 zawodników, których podzielono na trzy kategorie wiekowe: kategoria J 12 (rocznik 2010 i młodsi), kategoria J 18 (roczniki 2009-2005), kategoria OPEN.

Pod przewodnictwem sędziego Tadeusza Kowalczyka szachowe zmagania trwały do godzin popołudniowych. A komu przyznano pierwsze miejsca?

W kategorii OPEN: Stanisławowi Pająkowi z Lachowic (Puchar Wójta Gminy Stryszawa)
W kategorii J 12: Szymonowi Śpiewla z Krzeszowa (Puchar Wójta Gminy Stryszawa)
W kategorii J 18: Jakubowi Śpiewla z Krzeszowa 


Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę, a tym najlepszym wójt gminy Stryszawa wręczył szachowy puchar. 


źródło: GOK Stryszawa

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.