Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 21.02.2024, 10:10
,,Wsparcie finansowe zadań i programów realizacji zadań pomocy społecznej’’ - Gmina Stryszawa

Zadania realizowane ze środków budżetu państwa.

Gmina Stryszawa w 2024 roku pozyskała środki finansowe z budżetu państwa w formie dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań i programów realizacji pomocy społecznej w łącznej wysokości 116 037,00 zł.  


Kwota 85 611,00 zł przeznaczona jest na dofinansowanie utrzymania ośrodka pomocy społecznej, natomiast kwota 30 426,00 zł przeznaczona jest na realizację dodatkowych działań wynikających z rozeznanych potrzeb w obszarze pomocy społecznej na terenie Gminy Stryszawa.

Beneficjentem dofinansowania jest Gmina Stryszawa, która dzięki dotacji z budżetu państwa pozyskuje pomoc na realizację zadania własnego, polegającego na utrzymaniu ośrodka pomocy społecznej.

Beneficjentami dofinansowania są również osoby, które są odbiorcami pomocy społecznej, ponieważ dzięki otrzymanym środkom z budżetu państwa, możliwe jest zapewnianie na ich rzecz odpowiedniego poziomu wsparcia ze strony pomocy społecznej. 


Źródło: UG Stryszawa

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image