Dodano dnia 01.08.2018, 15:06
Zapraszamy na Podbabiogórski Rajd Rowerowy do Lachowic!

Jak co roku w wakacje, zapraszamy wszystkich sympatyków Podbabiogórza oraz miłośników rajdów rowerowych i biegów ulicznych na wydarzenie, które dzięki widowiskowej trasie na długo zapadnie w pamięci uczestników.

4 sierpnia startujemy z Podbabiogórskim Rajdem Rowerowym i Biegiem Ulicznym w Lachowicach. Nie może Cię tam zabraknąć! Atrakcyjne nagrody czekają na wszystkich uczestników losowania, między innymi: 2 rowery, kolacje w karczmach i restauracjach. Romantyczny dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Krynicy-Zdrój w Ośrodku wypoczynkowym "U Jasia i Małgosi".

Rajd odbywać się będzie sprawdzoną trasą, po drogach gminnych i powiatowych już od 15 lat. Wszyscy zawodnicy są ubezpieczeni. Ruch na czas zawodów będzie okresowo zamykany. Trasę w terenie zabezpieczać będzie ok 30 strażaków z OSP z terenu Gminy Stryszawa. Zawody będą nadzorowane i pilotowane przez Funkcjonariuszy Policji z Komendy Powiatowej Policji z Suchej Beskidzkiej, oraz Funkcjonariuszy Straży Granicznej z Zakopanego.

Od strony medycznej imprezę zabezpieczać będą 2 Profesjonalne AMBULANSY wraz z zespołami ratowniczymi. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników naszej imprezy, bawiących się do późnych godzin nocnych czuwać będzie profesjonalna Agencja Ochrony.

Od godz. 19.30 zabawa z Zespołem CONTRA BAND. Szczegóły wydarzenia na plakacie.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image