Dodano dnia 26.09.2023, 16:35
Znany z pomocy drugiemu człowiekowi Sołtys Lachowic Pan Grzegorz Krawczyk, odebrał statuetkę Miłosiernego Samarytanina 2023.
Znany z pomocy drugiemu człowiekowi Sołtys Lachowic Pan Grzegorz Krawczyk, podczas piątkowej gali w Kinie Kijów w Krakowie odebrał statuetkę Miłosiernego Samarytanina 2023. Do ogólnopolskiego plebiscytu został zgłoszony przez Komendę Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej. Serdecznie gratulujemy.

22.09.br. w Sali Kina Kijów w Krakowie odbyło się wręczenie statuetek ogólnopolskiego plebiscytu „Miłosierny Samarytanin Roku 2023”. Jednym z wielu zgłoszonych kandydatów był Sołtys Lachowic Pan Grzegorz Krawczyk, który jest znany w powiecie suskim i nie tylko jako osoba, które w sposób bezinteresowny pomaga innym zarówno tym którzy zostali pokrzywdzeni przez los lub tym którzy mają problemy ze zdrowiem.

Lista osób, którym udzielił pomocy, jest bardzo długa i cały czas się powiększa. Sołtys Lachowic, dobrze znany jest też policjantom w powiecie suskim, gdyż angażuje się w różne przedsięwzięcia mające na celu poprawę bezpieczeństwa, a szczególności bezpieczeństwa na drodze.

Po otrzymaniu informacji na temat kolejnej edycji plebiscytu „Miłosierny Samarytanin” kandydatura Pana Grzegorza Krawczyka została przesłana z suskiej jednostki Policji do organizatora. Po zapoznaniu się z osobą i jego osiągnięciami, Kapituła plebiscytu, podczas uroczystej gali wręczyła Oskara Miłosierdzia Panu Grzegorzowi.

Podczas wydarzenia był obecny I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Daniel Chlebda, który miał możliwość osobiście pogratulować Panu Grzegorzowi Krawczyk przyznanego tytułu, któremu towarzyszyli członkowie Gminnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża. 

Partnerem wydarzenia było Stowarzyszenie imienia inspektora Marka Woźniczki.


Za: KPP Sucha Beskidzka.

Więcej informacji z Twojego regionu znajdziesz tutaj:

malopolskainfo24.plDodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image