Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 04.04.2024, 09:44
Afera paszportowa z Suchą Beskidzką w tle.

Czyli co naprawdę wydarzyło się w Wadowicach, a co w Suchej Beskidzkiej?
Punktem wyjścia całego skandalu jest filmik, który opublikował na swoim profilu kandydat w wyborach do Rady Powiatu Wadowickiego.


Według Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie filmik jest całkowicie zmanipulowany. Zawiera nieprawdy, które uderzają w Punkt Paszportowy Wojewody Małopolskiego w Wadowicach, a nade wszystko w rażący i moralnie wątpliwy sposób wprowadzają opinię publiczną w błąd.

-

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie dysponuje dowodami, które wprost to potwierdzają. Wojewoda Małopolski Krzysztof Jan Klęczar przedstawił je wraz z dyrektor generalną MUW w Krakowie Lucyną Gajdą na briefingu prasowym, 4 kwietnia o godzinie 8.15 w sali 201 Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.

-

Poniżej zamieszczamy film z briefingu Wojewody Małopolskiego Krzysztofa Jana Klęczara.źródło: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image