Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 25.08.2023, 12:16
Awans zawodowy nauczycieli z trzech zespołów szkół.
W piątek, 25 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej odbyło się wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez powiat suski.

Zanim pedagodzy odebrali z rąk starosty suskiego Józefa Bałosa dokument poświadczający awans złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie starosta wspólnie z wicestarostą Zbigniewem Hutniczakiem pogratulowali nauczycielom oraz złożyli życzenia dalszego rozwoju w pracy pedagogicznej, wielu sukcesów w życiu osobistym i poczucia satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Po przeprowadzonej letniej sesji egzaminacyjnej akt nadania kolejnego stopnia awansu otrzymało siedemnastu nauczycieli z trzech zespołów szkół:  ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej, ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej oraz ZS im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie.


Foto/info za: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image