Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 27.02.2024, 10:00
Bezpłatne badania mammograficzne.
14 i 15 marca (czwartek i piątek) w godz. 10.00 – 16.00 na parkingu przy Miejskiej Przychodni Zdrowia w Suchej Beskidzkiej, ul. Handlowa 1, wykonywane będą bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Przeprowadzi je Centrum Medyczne Maszachaba.

Do badania uprawnione są kobiety w wieku od 45 do 74 lat (urodzone w latach 1979-1950), które są ubezpieczone i są obecnie leczone z powodu raka piersi, a także:

- nie miały wykonywanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy,

- przechodziły w ostatnich pięciu latach chirurgiczne leczenie raka piersi i obecnie są w trakcie uzupełniającej hormonoterapii, a w ostatnich 12 miesiącach nie miały wykonywanej mammografii,

- zakończyły leczenie raka piersi i 5-letni okres monitorowania, ale w ostatnim roku nie miały wykonywanej mammografii.

Przeprowadzający badania informują, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek, badania odbywają są z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego. W pracowni przebywać mogą jednocześnie dwie kobiety, a biorące udział w badaniu Panie proszone są o wypełnienie ankiety.

Rejestracja prowadzona jest telefonicznie (tel. 12 633-02-18 oraz 503-777-651). Ilość miejsc ograniczona.

Informację publikujemy na prośbę Centrum Medycznego Maszachaba.


Żródło: UM Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image