Z OSTATNIEJ CHWILI
Zarząd Powiatu Suskiego z jednogłośnym absolutorium i wotum zaufania za 2025 rok. / Mały Wawel w artystycznej interpretacji Maksymiliana Dyducha / Ponad 2 promile za kierownicą. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę z Ukrainy / Wieża widokowa na Hajdówce ponownie otwarta. / Małopolska szykuje duże zmiany w gospodarce odpadami. Co to oznacza dla powiatu suskiego? / Trwa modernizacja Orlika w Zawoi Wilcznej. Pierwsze efekty już widać / Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 07.07.2018, 09:36
Co dalej z budową kina? Tylko jedna firma zgłosiła się do przetargu

Wczoraj zakończyło się przyjmowanie ofert przetargowych na Budowę Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera w Suchej Beskidzkiej.

12 czerwca został ogłoszony przetarg nieograniczony na budowę Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera w Suchej Beskidzkiej. Termin składania ofert upływał z dniem 6 lipca.

W ramach inwestycji ma powstać nowoczesny gmach o kubaturze 21 000 m3 i powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 3500 m2  z parkingiem podziemnym. Zgodnie z dokumentacją projektową w budynku znajdzie się sala widowiskowo-kinowa na ponad 300 miejsc siedzących oraz pomieszczenia dla ośrodka kultury i biblioteki.


Na realizację w/w inwestycji wpłynęła tylko jedna oferta. Złożyła ją Firma Inżynieryjno Budowlana "INŻ-BUD" Wojciech Pieróg z Grzechyni.

Wykonawca wyliczył, że powyższą inwestycje zrealizuje do dnia 28.02.2020 roku za kwotę 26 793 153,38 zł.

Kwota, jaką suski urząd zamierza przeznaczyć na sfinansowanie w/w zamówienia to 14 200 000,00 zł (brutto).


Nie trudno zauważyć, że złożona oferta jest prawie dwa razy wyższa niż kwota jaką miasto zamierza przeznaczyć na tą inwestycję. Tak więc prawdopodobnie oferta wykonawcy zostanie odrzucona.

Co dalej z budową Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera w Suchej Beskidzkiej? O podjętych przez suski ratusz decyzjach, będziemy informować na bieżąco.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.