Dodano dnia 13.04.2018, 14:38
Dzień Otwarty w Curie już 21 kwietnia

Zaczynamy o godz. 9:00 w hali gimnastycznej liceum. O 9:00, 10:00, 11:00 , odbędą się spotkania ogólne. Warto przyjść, warto porozmawiać z młodzieżą, nauczycielami , absolwentami Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Marii Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej.

Doradzimy wybór kierunku dalszego kształcenia, odpowiemy , w sposób kompetentny, na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, jak choćby o fizykę kwantową, której tajniki w suskim Curie również możecie poznać. Możecie się, drodzy gimnazjaliści, dowiedzieć także, jaka przyszłość przed Wami, gdyż młodzież z Samorządu Uczniowskiego naszego LO będzie stawiała tarota, poznacie, odwiedzając stoiska poszczególnych klas, tajniki matematyki, fizyki, geografii, biologii czy chemii, poprzez różne ciekawe doświadczenia, a konwersować - po angielsku, niemiecku lub francusku- również będziecie mogli.

Dowiecie się także, jak ważny dla suskiego LO jest sport i rozwój talentów historycznych, polonistycznych i artystycznych, słuchając naszych wspaniałych muzyków z zespołu „ Zwolnieni” i…delektując się słodkościami, które już na Was czekają!

Drogi gimnazjalisto, czekamy na Ciebie! Przyjdź!

Liceum Ogólnokształcące im. Curie-Skłodowskiej

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image