Dodano dnia 17.10.2019, 11:34
Ewa Wachowicz w Suskim Zamku

Obiekty o zabytkowym, historycznym charakterze mają wielki potencjał – zarówno pod względem turystycznym jak i różnorodnych projektów kulturalnych. Przeprowadzone w latach 2017 -2018 przez gminę Sucha Beskidzka kompleksowe prace restauracyjne i renowacyjne renesansowego zamku suskiego, sprawiły, że obecnie, zabytkowy obiekt prezentuje się WSPANIALE - jak nigdy dotąd w swej kilkusetletniej historii. Nowa „szata” tzw. Małego Wawelu, sprawia, że obiekt szybko zyskuje na znaczeniu, nie tylko w kontekście turystyki krajoznawczej, ale także różnego rodzaju inicjatyw kulturalnych i projektów komercyjnych, przyciągając znane osobistości ze świata mediów.

Pod koniec września br. gościła w Suchej Beskidzkiej Ewa Wachowicz. Gospodyni programu „Ewa gotuje”nigdy nie zapomina o rodzimych tradycjach żywieniowych czerpiąc inspirację ze swoich licznych podróży po całym świecie, dlatego zwiedzając piękny „Mały Wawel” nie omieszkała wspomnieć o miejscowej kuchni dworskiej i tradycjach kulinarnych regionu.

W sobotę 9 listopada na antenie Telewizji Polsat ok. godz.10.00 będzie emitowany autorski program kulinarny Ewy Wachowicz z cyklu „Ewa gotuje”, w którym znajdą się kadry z wizyty w zamku suskim.

fot: Artur Wachowicz


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image