Z OSTATNIEJ CHWILI
Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej / Uwaga kierowcy! Zmiana terminu zamknięcia drogi w Zawoi / Jednogłośne absolutorium dla wójta Gminy Zawoja / Środowiskowy Dom Samopomocy w Zawoi poświęcony. Wojewoda odwiedził nową placówkę / Seria alarmów bombowych w powiecie suskim. Policja uspokaja: nie ma powodów do obaw / Interwencja straży pożarnej na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim / Strażackie święto na Zamku Suskim. Jubileusze pożarnictwa już w piątek / Muzycy podsumowali sezon. Teraz zapraszają na III Letnią Akademię Muzyki Dawnej / Złoto Natalii Piotrowicz i sukces drużynowy KS Beskid. Świetny występ w mistrzostwach Polski
Dodano dnia 01.04.2019, 11:37
Ile osób minionej zimy odwiedziło suskie lodowisko?

Podsumowano sezon zimowy 2018/2019 na „Białym Orliku” w Suchej Beskidzkiej. Jakie były koszty funkcjonowania lodowiska?

Sztuczne mrożenie lodowiska „Biały Orlik" zostało zakończone w dniu 28 lutego 2019 r. Jednocześnie zamknięty został ósmy już sezon jego eksploatacji, stwarzający alternatywę aktywnego spędzania czasu.

W okresie od 6 grudnia 2018 r. do 28 lutego 2019 r. odnotowano łącznie około 10 tysięcy wejść na lodowisko. Ponadto w tym roku, podobnie jak w ubiegłym sezonie w ramach organizacji zajęć wychowania fizycznego z lodowiska korzystały dzieci i młodzież z suskich szkół.
Łączne wpływy ze sprzedaży biletów oraz wypożyczalni łyżew wyniosły 91.072,50 zł brutto, natomiast koszty bieżącego funkcjonowania lodowiska zamknęły się kwotą 101.892,40 zł brutto.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.