Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 06.02.2024, 09:38
Inwestycje z perspektywą! Oddaj głos na Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej

Serwis Samorządowy PAP ogłosił konkurs na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Właśnie rozpoczął się jego drugi etap – głosowanie internautów. Wśród przedsięwzięć nominowanych do nagrody jest Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej.


Konkurs „Inwestycja z perspektywą”, realizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP w ramach projektu „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków” współfinansowanego przez Parlament Europejski. Służy promowaniu samorządowych inwestycji współfinansowanych z funduszy unijnych, a także inspirowaniu innych do podejmowania podobnych inicjatyw. Komisja konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu – głosowanie internautów projekt „Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera kulturalnym magnesem”.


Głosowanie (głosy można oddawać wielokrotnie) potrwa do 19 lutego (poniedziałek) do godz. 12.00. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny). Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na projekt Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera kulturalnym magnesem”.  

Kliknij:

(kliknij logo): 


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image