Dodano dnia 11.12.2019, 09:10
Jak będzie wyglądał suski Rynek w przyszłości?

Już wiadomo kto zaprojektuje wygląd suskiego Rynku. Miasto wybrało wykonawcę dokumentacji projektowej.

W ogłoszonym 25 października 2019 r. przetargu nieograniczonym na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy Rynku suskiego wraz z jego otoczeniem wpłynęły 4 oferty. Cena najtańszej oferty wyniosła 220 170,00 zł, a najdroższej 885 600,00 zł.


Po przeprowadzeniu analizy złożonych ofert, wybrana została oferta złożona przez Przedsiębiorstwo Projektowo –Doradcze WROTECH Sp. z o.o. ul. Kunickiego 15 z Wrocławia.
Zgodnie z zapisami specyfikacji istotnych warunków zamówienia wybrany wykonawca będzie zobowiązany do przedstawienia kilku alternatywnych rozwiązań projektowych zagospodarowania przestrzeni publicznej Rynku, z których zostanie wybrana jedna, stanowiąca podstawę opracowania dokumentacji projektowej. Termin zakończenia prac projektowych został wyznaczony na dzień 30 października 2020 r.

Jak będzie wyglądał suski Rynek w przyszłości tego jeszcze nie wiadomo, ale dzięki archiwalnej dokumentacji wiemy jak Rynek wyglądał kilkadziesiąt lat temu.

foto: suchabeskidzkadawniej.pl
A tak wygląda koncepcja architektoniczno – urbanistyczna rewitalizacji suskiego Rynku przedstawiona 2015 roku.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image