Dodano dnia 29.04.2023, 07:31
Już wiadomo jaka firma wymieni drzwi i okna w budynku oranżerii
Wybrano wykonawcę na kolejny etap robót  w budynku suskiej oranżerii.
Zamówienie publiczne na wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej w budynku oranżerii prowadzone było w trybie podstawowym bez negocjacji. Termin składania ofert został wyznaczony na 5 kwietnia br. Do procedury zakupowej przystąpiło 3 oferentów. Cena najtańszej oferty wyniosła 276 008,61 zł, a najdroższej 605 356,80 zł brutto.
W wyniku rozstrzygnięcia postępowania w dniu 24 kwietnia br. została wybrana oferta złożona przez firmę Okna - Kołodziejczyk Janusz Kołodziejczyk z Tylmanowej. Cena wybranej oferty wynosi 276 008,61 zł. Planowany termin zawarcia umowy to 4 maja br. Zgodnie z zapisami specyfikacji warunków zamówienia wybrany wykonawca będzie zobowiązany do wykonania robót w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy. Zamówienie jest dofinasowane ze środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz Samorządu Województwa Małopolskiego.

Przypominamy, że obecnie inna firma realizuje zamówienie publiczne na przebudowę budynku oranżerii na terenie Zespołu Zamkowo-Parkowego w Suchej Beskidzkiej, które obejmuje gruntowną renowację zabytkowego obiektu z adaptacją wnętrza na cele kawiarni z kręgielnią.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image