Z OSTATNIEJ CHWILI
Ponad 2 promile za kierownicą. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę z Ukrainy / Wieża widokowa na Hajdówce ponownie otwarta. / Małopolska szykuje duże zmiany w gospodarce odpadami. Co to oznacza dla powiatu suskiego? / Trwa modernizacja Orlika w Zawoi Wilcznej. Pierwsze efekty już widać / Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 23.12.2022, 09:06
Kolędowanie z Miejską Orkiestrą Dętą
Czas Świąt Bożego Narodzenia nierozerwalnie wiąże się z radosną tradycją kolędowania. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie z Miejską Orkiestrą Dętą w Suchej Beskidzkiej, które odbędzie się w niedzielę 25 grudnia po mszy świętej o godzinie 11.00 w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
Podczas tego wyjątkowego koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu utalentowanych muzyków orkiestry. Będzie to doskonała okazja, aby poczuć magię świąt Bożego Narodzenia oraz wspólnie zaśpiewać kolędy z całym zespołem.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.