Dodano dnia 17.11.2017, 14:41
Koncert Charytatywny dla Ani Jarosz

W czwartek 16 listopada, w Liceum Ogólnokształcącym w Suchej Beskidzkiej odbył się charytatywny koncert dla chorej na nowotwór Anny Jarosz, absolwentki suskiego liceum.

Ania ma 20 lat i zmaga się ze śmiertelną chorobą. Jest młodą, pełną energii i chęci do życia osobą. Koncert zaczął się od przemówienia przewodniczącego szkoły Piotra Palecznego i Karoliny Wybraniec. Następnie głos zabrała Pani Wicedyrektor mgr Zuzanna Chaja. Nauczyciele i uczniowie przygotowali koncert powiązany z kwestą dla naszej koleżanki.

Jako pierwszy na scenie pojawił się zespół: „Motylki”, który składał się z Grona Pedagogicznego naszego liceum w składzie: mgr Marzena Polak, mgr Iwona Kołodziejczyk – Gurdek, mgr Wojciech Kłapyta oraz mgr Lucjan Palcar. Następnie scenę zajęli uczniowie. Ich zespół „Zwolnieni” zaprezentował swoje umiejętności wokalne i instrumentalne (pianino, skrzypce, gitary oraz saksofon). Na koniec wystąpił zespół „Paka Band”, którego solistką jest również absolwentka suskiego liceum, Katarzyna Nowak.
Podczas koncertu zebraliśmy kwotę w wysokości 863,71 zł.,natomiast całość to ponad 2000,00zł.

Jak mówi Papież Franciszek: „Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”. Taki gest miłości pokazali uczniowie, nauczyciele, zespoły i wszyscy ludzie, którzy pomogli wesprzeć Anię w trudnych chwilach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie koncertu.
Klaudia Dyduch
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image