Dodano dnia 26.09.2019, 08:47
Koncert Est-Ouest w zamkowych murach
W ramach cyklu Dni Muzyki na Zamku w piątkowe popołudnie 27 września w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbędzie się koncert francuskiej grupy Est-Ouest / Wschód-Zachód.

Tegoroczne wrześniowe spotkania z muzyką na zamku zainagurowane koncertem czterech tenorów Bel’Canto dobiegają końca. Po jubileuszowym koncercie Miejskiej Orkiestry Dętej zapraszamy na ostatnią odsłonę cyklu Dni Muzyki na Zamku 2019, która zapowiada się równie obiecująco.

W piatkowe popołudnie 27 września o godz. 18.00 w Sali Rycerskiej odbędzie się koncert francuskiej grupy Est-Ouest / Wschód-Zachód.  
Założycielką i wokalistką zespołu jest, pochodząca z Katowic, a mieszkająca we Francji, Grażyna Pawlikowski. Zespół muzyczny Est-Ouest/Wschód Zachód w składzie Grażyna Pawlikowski-wokal, Nadine Charnot – akordeon, Aurélien Quignard –skrzypce, Thierry Descamps – gitara, Serge Mouraux – kontrabas, Jean Louis Charlas – klarnet zabierze publicznośc w polsko – francuską podróż do świata muzyki, a podczas koncertu będzie można usłyszeć kompozycje Agnieszki Osieckiej i Zygmunta Koniecznego, Edwarda Dębickiego oraz ponadczasowe przeboje muzyki francuskiej, takie  J’ai deux amours czy La vie en rose z repertuaru Edith Piaf. 


Wstęp wolny.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image