Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 08.03.2023, 17:40
Koncert Michała Bajora w Centrum Kultury i Filmu
Nie lada koncertu miała okazję wysłuchać publiczność zebrana 4 marca na sali widowiskowej w suskim Centrum Kultury i Filmu. Na scenie pojawił się bowiem Michał Bajor, jeden z najbardziej charakterystycznych polskich artystów, który zaprezentował utwory ze swojej najnowszej płyty "No, a ja?"
Właściwie nieskończone możliwości w zakresie tworzenia muzyki powodują, że każdy koncert jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Nie inaczej było w sobotni wieczór na sali widowiskowej. Michał Bajor zabrał publiczność w podróż po nowych aranżacjach piosenek, które według niego wymagały odświeżenia. Był to również ukłon w stronę wiernych fanów, śledzących karierę Michała na przestrzeni lat. Trzeba przyznać, że artyście wyszło to perfekcyjnie. Koncert był kameralny w formie i spektakularny w odbiorze. Trzysta osób wysłuchało wybitnej, muzycznej uczty na najwyższym poziomie.

- Cieszymy się, że kolejny koncert w Centrum Kultury i Filmu dostarczył takiej masy emocji i potwierdził fakt, że warunki akustyczne naszej sali widowiskowej są odpowiednie, by gościć największe gwiazdy polskiej muzyki - piszą organizatorzy wydarzenia.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image