Dodano dnia 20.09.2022, 08:39
Koncert The Ambassadors Rock Band w Centrum Kultury i Filmu
Po trzyletniej przerwie wystąpi w naszym kraju The Ambassadors Rock Band, zespół będący częścią orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych stacjonujących w Europie. Wśród miast, które odwiedzi w trakcie trasy koncertowej jest Sucha Beskidzka! Koncert w Centrum Kultury i Filmu odbędzie się 16 października o godzinie 18.00.

Orkiestra Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w pełnym 45 osobowym składzie działa nieprzerwanie od 1943 roku przy bazie Ramstein Air Base w Niemczech. Repertuar odzwierciedla stylistycznie różnorodne dziedzictwo amerykańskiej i europejskiej muzyki – od sceny broadwayowskiej i muzyki z hollywoodzkich superprodukcji filmowych po dźwięki rodem z Nowego Orleanu, rock i standardy jazzowe. USAFE Band koncertuje na scenach całej Europy, dając blisko 300 koncertów rocznie, budując „muzyczne mosty” i zawsze ciepło zapisując się w sercach publiczności. Podczas krótkiego, bo zaledwie półtoratygodniowego pobytu w Polsce dziesięcioosobowy zespół rockowy zagra i zaśpiewa w tak dużych miastach jak Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała czy Przemyśl. Tym większej rangi wydarzeniem kulturalnym będzie koncert w Suchej Beskidzkiej. Publiczność usłyszy takie utwory jak „Valerie”, „Rock with You”, „Levitating”.


Bilety w cenie 20 zł są dostępne w kasie Centrum Kultury i Filmu oraz w Internecie https://ckifsucha.pl/

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image