Dodano dnia 14.05.2018, 17:31
Mega kolorowe Kickonalia 2018!

Suscy studenci pokazali w miniony weekend, że potrafią się doskonale bawić nie tylko we własnym gronie. Podczas Kickonaliów, czyli juwenaliów WSTiE, było kolorowo, energetycznie, a każdy z mieszkańców mógł znaleźć coś dla siebie, aby przyjemnie spędzić sobotę na placu targowym w Suchej Beskidzkiej.

Suskie juwenalia 2018 przeszły już do historii, ale pozostawiły po sobie mnóstwo pozytywnych wspomnień. Pierwszy raz podczas tej imprezy przeprowadzono Festiwal Kolorów, który wprawił wszystkich w rewelacyjny nastrój do dalszej zabawy. Towarzyszyła temu energetyczna zumba, która sprawiła, że miejsce pod sceną zapełniło się szczelnie. Wcześniej przeprowadzono szereg konkursów i wręczono medale, podziękowania oraz nagrody. Przed publicznością zaprezentowały się również przedszkolaki z Suchej Beskidzkiej.

Wrzucając do puszki pieniądze na cegiełkę, która była biletem wstępu, można było wesprzeć fundację Anny Dymnej. Jednak, że suscy studenci lubią pomagać, na samym placu targowym ustawili się również wolontariusze z DKMS, którzy wyjaśniali dlaczego zgłoszenie się do bazy dawców szpiku jest tak ważne, zbierali deklarację od chętnych osób oraz odpowiadali na wszelkie nasuwające się pytania.

Po południu rozpoczęto blok koncertowy, podczas którego na cenie pojawiły się różne zespoły. Gwiazdą wieczoru był zespół Bayer Full. Publiczność bawiła się doskonale do późnych godzin. Dobrej zabawie sprzyjała również doskonała pogoda, która wyjątkowo nie zafundowała uczestnikom wydarzenia deszczu.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image