Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 30.01.2023, 09:09
Michał Bajor wystąpi w Centrum Kultury i Filmu
4 marca o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej odbędzie się koleje duże wydarzenie muzyczne. Z koncertem wystąpi jeden z najbardziej charakterystycznych polskich artystów - Michał Bajor!
Będący członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV Michał Bajor umiejętnie łączy aktorstwo z piosenkarstwem. W trakcie swojej długoletniej kariery scenicznej współpracował z tak uznanymi kompozytorami jak: Włodzimierz Korcz, Janusz Strobel, Jarosław Kukulski, Jerzy Satanowski, Hadrian Filip Tabęcki, Paweł Stankiewicz, Marcin Nierubiec czy Piotr Rubik. Koncert w Suchej Beskidzkiej będzie pełen i wspomnień, i autorskich nowości. Oparty zostanie na płycie repertuarze z płyty „No, a ja?”, na której nagrał w nowych aranżacjach piosenki, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Michał Bajor skomponował na nią aż pięć utworów. Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Bilety w cenie 120 zł można nabyć w recepcji Centrum Kultury i Filmu oraz internetowo.

W związku z kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora prosi się o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej wieku szkolnego.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image