Dodano dnia 03.04.2021, 11:26
Między Filmem a Filmem - Plakaty Karoliny Glanowskiej. Wystawa w witrynach Centrum Kultury i Filmu
Co obecnie dzieję się w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej?
- Niestety, panująca pandemia zmusiła do zamknięcia swoich progów, jednak będąc instytucją która jest gotowa do działań w tym trudnym czasie, postanowiliśmy spotkać się z Państwem tym razem w witrynach naszego budynku. Plakaty, które zostały powieszone w naszych oknach, tworzą wystawę bardzo zdolnej, nietuzinkowej i wyjątkowej Suszanki - Karoliny Glanowskiej. Nosi ona tytuł „Między Filmem a Filmem” i otwiera serię wystaw, pokazów i koncertów prezentujących naszych utalentowanych mieszkańców. Karolina, jak przystało na konesera dobrego kina, połączyła dwie ze swoich pasji i postanowiła zreinterpretować swoją szczególną kreską, filmowe klasyki XX wieku. Dziękując za Państwa zainteresowanie, gorąco zapraszamy na wielkanocny spacer i polecamy te niezwykłą ucztę dla oka i ducha - piszą pracownicy Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.

Autorka wystawianych prac stworzyła na przestrzeni dwóch lat niemalże 200 plakatów o tematyce filmowej, społecznej, muzycznej i teatralnej. Swoją przygodę w plakatowym kunszcie rozpoczęła w renomowanej pracowni 207 w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pod okiem Witolda Skrzypka. Dzieła Karoliny mogły być widoczne na wielu prestiżowych wystawach, m.in. w Warszawie, Moskwie, Pekinie, Bombaju, Ekwadorze i USA.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image