Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 18.09.2023, 09:34
Nocna przygoda w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej dla dzieci.

Dajemy rodzicom wolny czas.

Jeśli macie dzieci w wieku 8-11 lat, które chciałyby przeżyć przygodę po zmroku w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej (Zamek Suski) zapraszamy 23 września (sobota). Zaczynamy o 19.00. Ilość miejsc ograniczona, prosimy o rezerwację telefoniczną +33 874 26 05 lub mailowo muzeum@sucha-beskidzka.pl

 


Regulamin Nocnej Przygody w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej:

Wydarzenie organizowane przez Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej zwane dalej Nocną Przygodą w Muzeum odbywa się po godzinach otwarcia Muzeum na zasadach opisanych poniżej:

1. Data wydarzenia: 23.09.2023 r.

2. Czas trwania wydarzenia Nocna Przygoda w Muzeum: ok. 2 godziny.

3. W Nocnej Przygodzie w Muzeum mogą brać udział dzieci w wieku 8 – 11 lat.

4. Na wydarzenie obowiązuje jeden rodzaj biletu w cenie 16,00 zł.

5. Bilety należy opłacić min. 2 dni przed datą rozpoczęcia wydarzenia uiszczając opłatę w kasie Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej lub przelewem. Numer rachunku bankowego Muzeum Miejskiego w Suchej Beskidzkiej: 58 8128 0005 0060 3533 2000 0010 w tytule należy podać nazwę i datę wydarzenia: Nocna Przygoda dd-mm-rrrr.

6. Każdy opiekun prawny dziecka biorącego udział w wydarzeniu musi podpisać zgodę na pozostawienie dziecka pod opieką pracowników muzeum na okres trwania wydarzenia i niezwłocznie je odebrać po zakończeniu Nocnej Przygody. Zgody do podpisu znajdują się w kasie muzeum.

7. Nie dozwolone jest odłączenie się od grupy. Należy poruszać się po trasie wyznaczonej przez przewodnika i tylko w jego towarzystwie.

8. Ze względu na specjalną trasę wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do zakładania wygodnego, płaskiego obuwia oraz zabrania ze sobą latarki.

9. Zakup biletu stanowi jednocześnie zgodę na rejestrację fotograficzną lub wideo przez organizatora i partnerów wydarzenia.

10. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania lub przeniesienia na inną datę terminu realizacji wydarzenia.

11. W przypadku do niezastosowania się do ww. zasad uczestnikowi nie przysługuje zwrot opłaty za bilet.

12. Zakup biletu stanowi akceptację na Regulamin Nocnej Przygody w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej.

źródło: Muzeum Miejskie w Suchej Beskidzkiej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image