Dodano dnia 11.01.2018, 10:31
Nowe zasady korzystania z przyszpitalnego parkingu

Od stycznia 2018 roku w wyniku przeprowadzonej licytacji, został wybrany nowy najemca na dzierżawę miejsc parkingowych przed budynkiem szpitala w Suchej Beskidzkiej. Od tej pory wprowadzono nowe zasady korzystania z przyszpitalnego parkingu.

Przy wjeździe na parking należy pobrać bilet wjazdowy. Klienci korzystający z parkingu nie płacą za pierwsze 10 minut. Przyjmowanie opłat po zakończonym okresie parkowania odbywa się w punkcie poboru opłat (budka parkingowa)  poza strefą ruchu, dokonuje się ich przed opuszczeniem parkingu.

Po uiszczeniu zapłaty korzystający z parkingu ma 15 minutowy czas na opuszczenie systemu płatnego parkowania, w przypadku przekroczenia tego czasu dopłatę można dokonać w automacie płatniczym przy wyjeździe.


W początkowym okresie funkcjonowania nowych zasad korzystania z parkingu, zarówno przy bramce wjazdowej jak i wyjazdowej, stoją parkingowi, którzy służą pomocą w dogodniejszym korzystaniu z przyszpitalnego parkingu.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image