Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 21.02.2024, 08:54
Nowy pojazd specjalistyczny dla Zakładu Komunalnego w Suchej Beskidzkiej.
Samochód marki Renault D12 LOW P4X2, spełniający normy emisji spalin Euro 6.

W dniu 20.02.2024r. flota Zakładu Komunalnego powiększyła się  o  specjalistyczny pojazd służący do odbioru nieczystości stałych.

Wykonawca został wyłoniony w  prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „ Zakup samochodu specjalistycznego do wywozu odpadów” na, który to wpłynęła jedna oferta, złożona przez GP Truck Trading s.c. Grzegorz Kądziela Agnieszka Kądziela spełniająca wszystkie wymagania zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 

Cena dostarczonego pojazdu wyniosła 961 245,00 zł brutto, a zakup został sfinansowany dotacją celową Gminy Sucha Beskidzka w kwocie 500 000,00 zł oraz kwotą 461 245,00 zł pochodzącą ze środków własnych Zakładu.

Pojazd posiada zabudowę FARID T1-S9  o pojemności 9 m³ oraz możliwość dużego stopienia zagęszczania odpadów bo aż 6:1, co znacznie zmniejszy ilość koniecznych wizyt na wysypisku lub sortowni.

Samochód wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji jest w pełni zautomatyzowany, posiada wysokiej klasy systemy bezpieczeństwa oraz dynamiczny system wagowy.


Źródło: Zakład Komunalny w Suchej Beskidzkiej
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image