Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.06.2024, 14:44
Oferta wakacyjna w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej.
Rozpoczęliśmy okres wakacji, w związku z tym Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej zaprasza. Czeka na was specjalna oferta wakacyjna dla dzieci, rodzin i turystów indywidualnych.

- Dzieci w wieku 8-11 latczekają comiesięczne zajęcia warsztatowe Klubu Młodego Muzealnika. W ramach klubu dzieci otrzymują książeczki, w których zbierają naklejki otrzymane po każdych zajęciach. Tematyka warsztatów jest różnorodna, ale zawsze nawiązuje do świata sztuki. Podczas zajęć, oprócz warstwy edukacyjnej i poznawania muzeum oraz jego zbiorów w ciekawy sposób, organizatorzy zadbali również o  kreatywność, dlatego każdy z uczestników będzie mógł rozwijać swoje umiejętności plastyczne.

 

- W lipcu i sierpniu będzie organizowane wydarzenie: Nocne Zwiedzanie Zamku Suskiego. Są to specjalne, letnie oprowadzania, podczas których zobaczycie nieznane oblicze murów zamkowych pod osłoną nocy. Jeżeli chcą Państwo poczuć dreszczyk emocji i są zainteresowani tajemniczą stroną zamku to wydarzenie jest dla was. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa wszystkich dorosłych oraz młodzież, która ukończyła 13. rok życia (pod opieką rodziców).

 

Szczegółowe informacje i terminy Nocnego Zwiedzania oraz zajęć Klubu Młodego Muzealnika będą na bieżąco ogłaszane na stronie internetowej oraz na Facebooku muzeum.

 

- Wakacyjne Piątki – dla rodzin z dziećmi, w każdy piątek w okresie wakacyjnym przewidziano wejścia w specjalnej cenie biletów ulgowych.

 

- W ofercie edukacyjnej dla grup zorganizowanych oraz dzieci i młodzieży szkolnej znajduje się katalog lekcji muzealnych, jak również możliwość zwiedzania miasta Sucha Beskidzka. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej muzeum w zakładce „Zwiedzanie” i „Edukacja”.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image