Dodano dnia 21.09.2022, 08:05
Podbabiogórskie Warsztaty Strzeleckie w Suchej Beskidzkiej
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze” wraz z Zarządem Powiatowym Ligi Obrony Kraju w Suchej Beskidzkiej oraz Klubem Strzeleckim „Czart” zapraszają do udziału w bezpłatnych Podbabiogórskich Warsztatach Strzeleckich. Zajęcia zostaną przeprowadzone na strzelnicy LOK w Suchej Beskidzkiej.
Uczestniczący w nich kursanci nabędą wiedzę z zakresu zasad bezpieczeństwa na strzelnicy sportowej, bezpiecznego posługiwania się bronią, a także nauczą się podstaw budowy i zasady działania broni palnej, przyjmowania postaw strzeleckich, pracy na przyrządach celowniczych – mechanicznych, strzelania z broni krótkiej i długiej oraz jej czyszczenia i konserwacji. Szkolenie przeprowadzą instruktorzy strzelectwa sportowego i sportów obronnych LOK z Suchej Beskidzkiej.

Ośmiogodzinne (8.00 – 16.00) warsztaty odbędą się w trzech terminach: 26 i 30 września oraz 7 października. Organizatorzy zapewniają w ich trakcie posiłek. Zapisy przyjmowane są telefonicznie (tel. 33 874-41-72 lub 667-609-609) oraz mailowo (podbabiogorze@op.pl).

Ilość miejsc jest ograniczona.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image