Dodano dnia 11.06.2018, 09:37
Pracownia muzyczna suskiego MOK-u przejdzie kompleksową modernizację

Wkrótce ruszy kompleksowa modernizacja zamkowej pracowni w tym malowanie, wymiana oświetlenia oraz zakup wyposażenia i sprzętu studyjnego na potrzeby działających przy MOK – Zamek zespołów i grup muzycznych.

Złożony przez Miejski Ośrodek Kultury – Zamek za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” w sierpniu 2017 roku wniosek na realizację zadania pn. „Podniesienie standardu pracowni muzycznej Miejskiego Ośrodka Kultury – Zamek” z funduszy europejskich przeszedł pozytywnie wszystkie etapy oceny i otrzymał dofinansowanie w wysokości 63,63 % kosztów kwalifikowanych brutto.

W dniu 17 maja 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie została podpisana umowa, której przedmiotem jest kompleksowa modernizacja zamkowej pracowni w tym malowanie, wymiana oświetlenia oraz zakup wyposażenia i sprzętu studyjnego na potrzeby działających przy MOK – Zamek zespołów i grup muzycznych.

Całkowita wartość zadania wynosi 50 188,00 zł, z czego wysokość pozyskanego dofinansowania to kwota 31 934,00 zł. Pozostałe środki w wysokości 18 254,00 zł stanowią wkład własny, przekazany w formie dotacji celowej przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka na realizację ww. projektu.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image