Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 27.02.2024, 11:10
Promocja zawodów mundurowych w powiecie suskim - Liceum Ogólnokształcące.
Miejsce - Liceum Ogólnokształcące w Suchej Beskidzkiej. 

W dniu dzisiejszym w na terenie hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego nr. 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Suche Beskidzkiej zostało zorganizowane spotkanie mające na celu przedstawienie maturzystom ze szkół średnich z powiatu suskiego warunków wstąpienia do służb po ukończeniu szkoły. 

Każdy z zaproszonych gości zaprezentował pokrótce możliwości wstąpienia do danej jednostki, łącznie z wysokością możliwych zarobków. 

Organizatorem spotkania podobnie jak w zeszłym roku była Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. 

Kolejne spotkanie dla uczniów odbędzie się czwartek (29 lutego br.) na terenie sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie.

Foto:YT:

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image