Dodano dnia 28.04.2023, 08:31
"Dzieci Ratują Dzieci” - Pokaz służb mundurowych i ratowniczych
2 maja br., od godziny 10:00 na placu potartacznym, za pasażami w Suchej Beskidzkiej służby mundurowe zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych na spotkanie podczas którego będzie okazja nie tylko zobaczyć sprzęt Policji, Straży Pożarnej oraz Gopru ale przede wszystkim poćwiczyć pierwszą pomoc z młodzieżowymi drużynami pożarniczymi.

Groźne lub mniej groźne sytuacje mogą się zdarzyć w każdym miejscu. W domu, na podwórku, na spacerze lub podczas  wycieczki w górach. Jeżeli już się coć złego wydarzy warto wiedzieć jak zareagować by pomóc drugiej osobie. W celu nauki lub utrwalenia posiadanej wiedzy na temat  pierwszej pomocy młodzi strażacy w obecności policjantów, strażaków, a także ratowników GOPR będą szkolić dzieci oraz młodzież. W trakcie edukacyjnego spotkania na przybyłych uczestników będą też czekały ścianki wspinaczkowe. Na miejscu będą obecni przedstawiciele:

- Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej;

- Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie;

- Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej;

- Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej;

- Ochotniczej Straży Pożarnej w Sidzinie;

- Grupy Beskidzkiej GOPR.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image