Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.09.2023, 13:43
Rozpoczął się remont ulicy Spółdzielców w Suchej Beskidzkiej.
Samorząd Suchej Beskidzkiej w trosce o komfort życia mieszkańców, a także w celu usprawnienia ruchu w mieście utrzymuje w dobrym stanie technicznym nie tylko główne ciągi komunikacyjne, ale również ulice o mniejszym natężeniu ruchu, stanowiące trasy alternatywne. Obecnie remontowi poddawana jest ul. Spółdzielców.

Burmistrz Miasta umowę na remont ul. Spółdzielców zawarł z firmą PRDM Wadowice sp. z o.o. z Barwałdu Dolnego. Zakres prac obejmuje roboty rozbiórkowe, wzmocnienie podbudowy drogi, wykonanie kanalizacji deszczowej oraz położenie nawierzchni asfaltowej na długości 311 metrów. Całkowity koszt przedsięwzięcia to 228 580,42 zł. Kwotę 114 290,00 zł Miasto Sucha Beskidzka pozyskało z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a pozostała kwota 114 290,42 zł stanowi wkład własny gminy.


Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image