Dodano dnia 13.09.2021, 13:38
Seans z niespodzianką
Spore zaskoczenie przeżyli widzowie, którzy w weekend wybrali się do kina w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej na film „Shang-Chi i legenda 10 pierścieni”. Przed seansami na scenie pokazy dawali suscy karatecy!
„Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, to amerykański fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze Shang-Chi wydawnictwa Marvel Comics, w którym nie brakuje scen walki. Stąd piątkowe, sobotnie i niedzielne pokazy dzieci i młodzieży z Beskidzkiego Klubu Karate Seido z Suchej Beskidzkiej znakomicie wpisały się w konwencję i w naturalny sposób był wprowadzeniem w klimat filmu.

W trakcie występów dzieci i młodzież dawały pokaz podstawowych technik karate, samoobrony, kata oraz yakusoku kumite. Natomiast instruktorzy kyoshi Piotr Michulec i sensei Paweł Michulec zademonstrowali jak posługuje się w walce długim kijem, czyli bo kumite.

źródło: UM Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image