Z OSTATNIEJ CHWILI
Rekordowe zainteresowanie „Etno Małopolska”. Sześć projektów z powiatu suskiego otrzyma wsparcie / Maciej Talaga z Zembrzyc jedzie na Mistrzostwa Świata. 13-latek potrzebuje wsparcia / Mucharz ma plan ogólny. Rada Gminy przyjęła ważny dokument dotyczący rozwoju przestrzennego. / Kolizja na DK28 w Juszczynie. 17-letni pasażer trafił do szpitala. / VII Bieg na Zaporę w Świnnej Porębie. Przedłużmy razem atmosferę wakacji / Kolizja na DK28 w Juszczynie. Występują utrudnienia w ruchu / Strzelcy szkolili się z ratownictwa pola walki. Nowe kompetencje SJS3031. / Nawet 120 tys. wiernych przyjedzie do Kalwarii. Będą zamknięcia dróg i utrudnienia! / Piękne świadectwo pokoleń. Suska Wspólnota dotarła na Jasną Górę / Znamy datę otwarcia Bella Fino w Suchej Beskidzkiej ! / 2169 kilometrów za nim. Roman Ficek walczy o finał niezwykłej wyprawy. / Susza daje się we znaki. Problemy z wodą w Toporzysku i Wysokiej / Dwie młode autorki, dwie historie i jedno wyjątkowe spotkanie w Stryszawie. / Od Małego Wawelu po haft makowski. Nasz powiat jedzie w Polskę!
Dodano dnia 09.01.2021, 14:48
Sucha Beskidzka: Gmina odzyskała prawie 350 tys. zaległego podatku
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zawarł porozumienie z Holding KG Group Spółka z o.o., spółką komandytową w Krakowie, w sprawie zaległych zobowiązań w zakresie podatku od nieruchomości i użytkowania wieczystego obciążających nieruchomość po Handlowej Spółdzielni Pracy nabytej przez nowego inwestora wraz innymi nieruchomościami przy ul Mickiewicza i Beniowskiego.
W wyniku porozumienia gmina Sucha Beskidzka odzyskała zaległe należności w kwocie 347 451,77 zł, które wpłynęły na konto  samorządu 21 grudnia 2020 roku.  W zamian za to Burmistrz Miasta działając w imieniu Gminy wykreśli z hipoteki obciążenia tej nieruchomości.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.