Dodano dnia 06.11.2019, 09:52
Sucha Beskidzka: Ogłoszono drugi przetarg na budowę hotelu

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka ogłosił przetarg nieograniczony na realizację zadania pn.:Budowa zaplecza sportowego z bazą hotelową, biurową  i gastronomiczną w Suchej Beskidzkiej – etap I.

W ogłoszonym 11 września 2019 r. przetargu nieograniczonym na realizację pierwszego etapu budowy zaplecza sportowego z bazą hotelową, biurową i gastronomiczną na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji – Babia Góra, tj. wykonanie przyziemia – części klubowej budynku, wpłynęła jedna oferta zawierająca cenę - 859 665,76 zł.

Przetarg został unieważniony 4 października 2019 r. ponieważ cena złożonej oferty przekraczała kwotę, jaka została zabezpieczona w tegorocznym budżecie Gminy.

W związku z powyższym Urząd Miasta w Suchej Beskidzkiej ogłosił drugi przetarg, który obejmuje tym razem wykonanie nie tylko przyziemia budynku, ale już całego obiektu w stanie surowym otwartym. Według założeń inwestycja powinna być zrealizowana do końca września 2020 roku.

Zamówienie obejmuje w szczególności: roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne, wykonanie fundamentów wraz z ich izolacją, roboty murowe i żelbetowe, wykonanie elementów kanalizacji sanitarnej i opadowej, wykonanie wieźby i pokrycia dachu, przebudowę sieci gazowej średniego ciśnienia wraz z dopełnieniem w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich formalności wynikających z warunków technicznych wydanych przez polską Spółkę Gazową Sp.zo.o,, zapewnienie kierownictwa budowy i pełnej obsługi geodezyjnej inwestycji, wykonanie wszelkich niezbędnych prób, badań i sprawdzeń.
Podstawowe paramety budynku objętego przedmiotem zamówienia; powierzchnia zabudowy 562,60 m2, wysokość 10,50 m, długość 42,90 m, szerokość 11,95 m2, kubatura 6 060,60 m3.Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image