Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 26.01.2023, 15:03
Sucha Beskidzka: Parking przy ul. T. Nieszczyńskiej zostanie czasowo zamknięty
W związku z rozpoczęciem prac budowlanych na parkingu przy ul. T. Nieszczyńskiej, od środy 1 lutego będzie on czasowo wyłączony z użytkowania.

Modernizacja parkingu przy ul. T. Nieszczyńskiej, podobnie jak rozpoczęta kilka dni temu przebudowa parkingu przy ul. J. Piłsudskiego, prowadzona jest w ramach rewitalizacji miejskiego rynku wraz z przylegającym do niego układem drogowym. Jego obecna nawierzchnia wskutek upływu czasu zdeformowała się, co powoduje powstawanie w niej zagłębień, w których gromadzi się woda. W wyniku przebudowy zostanie na nim wytyczonych i wyłożonych kostką brukową około 40 miejsc postojowych, co niewątpliwie podniesie komfort korzystania z parkingu.

Najbliższy bezpłatny parking znajduje się przy Targowisku Miejskim.

źródło: UM Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image