Dodano dnia 30.11.2021, 15:42
Sucha Beskidzka: Rozbudowa systemu monitoringu miejskiego. Gdzie działać będą nowe kamery?
17 listopada 2021 r. Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zawarł umowę z Firmą PROFER z Andrychowa na wykonanie rozbudowy systemu miejskiego monitoringu. W ramach zadania zostanie zamontowanych 6 kamer wraz z urządzeniami do transmisji i rejestracji obrazu.
Monitoringiem objęta zostanie promenada wzdłuż ulicy Mickiewicza oraz część obiektów na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji Babia Góra. Zadanie zgodnie z umową zostanie zrealizowane do dnia 15 grudnia 2021 r., a jego koszt wyniesie 30.233,28 zł brutto.

- Monitoring wizyjny miasta montowany jest w trosce o bezpieczeństwo ludzi i mienia na określonym terenie publicznym. Istniejący dotychczas system składający się z 8 kamer, sprawdzał się wielokrotnie umożliwiając niezwłoczne interwencje  służb porządkowych i odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, a zarejestrowane zdarzenia są często jedynym i niepodważalnym dowodem w wykrywaniu sprawców wandalizmu - mówił na wtorkowej sesji Rady Miasta Burmistrz Stanisław Lichosyt.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image