Dodano dnia 06.11.2018, 09:24
Sucha Beskidzka: Ruszył remont drogi. Będą utrudnienia w ruchu

W związku z rozpoczęciem remontu drogi wojewódzkiej 946 w Suchej Beskidzkiej – wymiana nawierzchni - od 5 listopada br. została wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Prace remontowo – modernizacyjne prowadzone będą na odcinku o łącznej długości blisko 2 km. Znikną koleiny i wyboje w okolicach suskiego rynku, skrzyżowania obok Juhasa, a na głównej drodze od torów kolejowych (ul. Piłsudskiego) do skrzyżowania z ul. Handlową i Przemysłową  zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa. Wyregulowane będą wszystkie studzienki kanalizacji sanitarnej i deszczowej łącznie z wymianą pokryw. Remontu doczeka się również pominięty niegdyś odcinek ul. Role od sygnalizacji świetlnej w kierunku Żywca do wykonanej cztery lata temu nowej nawierzchni.

Przewidywany termin zakończenia robót i przywrócenia stałej organizacji ruchu to 30.11.2018r.


W związku z powyższym Policja prosi o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach objętych pracami budowlanymi oraz cierpliwość kierowców, gdyż czas przejazdu przez Suchą Beskidzką, szczególnie w godzinach szczytu, może potrwać nawet kilkadziesiąt minut.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image