Dodano dnia 01.06.2020, 10:21
Sucha Beskidzka: Unieważniono przetarg na budowę skateparku

Suscy amatorzy jazdy na deskorolce, rowerach BMX czy rolkach, będą musieli jeszcze poczekać na dokończenie budowy obiektu sportowo – rekreacyjnego, który z myślą o nich ma powstać przy ulicy Turystycznej w Suchej Beskidzkiej.

W ogłoszonym 11 marca 2020 r. przetargu nieograniczonym na budowę skateparku wpłynęła jedna oferta zawierająca cenę 182 582,43 zł. Przetarg został unieważniony 26 marca 2020 r. ponieważ cena złożonej oferty przekraczała kwotę przeznaczoną w budżecie gminy na realizację tego zadania.

Na realizację tego przedsięwzięcia Burmistrz Miasta złożył wniosek o dotację celową z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa”, rozstrzygnięcie konkursu ma nastąpić w III kwartale br.

Przewidziane do wykonania prace w drugim etapie obejmują montaż przeszkód terenowych w postaci ramp, barier i podestów oraz urządzeń do ćwiczeń sprawnościowych.
W 2019 roku został utwardzony teren wraz z wykonaniem nawierzchni asfaltowej. Zakres prac do zrealizowania w roku bieżącym będzie uzależniony od pozyskania dotacji z ww. projektu.  
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image