Dodano dnia 07.05.2022, 11:10
Sucha Beskidzka: Unieważniono przetarg na kolejny etap budowy hotelu
Tylko jedna firma złożyła ofertę na realizację kolejnego etapu budowy hotelu na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji – Babia Góra w Suchej Beskidzkiej.
Zamówienie publiczne na realizację czwartego etapu budowy zaplecza sportowego z bazą hotelową, biurową i gastronomiczną na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji – Babia Góra tj. roboty wykończeniowe na najniższej kondygnacji budynku, bez instalacji elektrycznej, która została wykonana w ramach odrębnego zamówienia, prowadzone było w trybie podstawowym bez negocjacji.

Do upływu wyznaczonego terminu tj. do dnia 25 kwietnia 2022 r. wpłynęła jedna oferta. Cena złożonej oferty wyniosła 1 456 790,73 zł, co o blisko 50% przewyższa kwotę, którą Gmina Sucha Beskidzka zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z tym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image